Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edona

Është emri yt Edona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Etan, Ethan, Edin, Edwin, Ethem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Etien, Edna, Edina, Etna, Ettina, Edena, Etyene, Etney
Vlerësimi:
5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Dona, Donushe, Jo, Donka, Donce, Eda, Donqe, Donushja
Emrat e vëllezërve:Ilir, Shkelzen, Beqir, Arben, Egzon, Sali, Arbër, Enis, Elvis, Albion, Nazmi, Lavdrim, Jon, Arbnora, Elham, Jo
Emrat e motrave:Esa, Donjeta, Rafaela, Anjeza, Qendresa, Anita, Elsa, Ermina, Edmonda, Eriona, Jo, Altina, Marigona, Elmedinq, Enea, Liridona, Edita, Florentina, Diellza, Linda, Samire, Valentina, Donika
Facebook:

+/- 2775 Edona's në Facebook. Pozicioni #16155
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Moldovë - Emrat popullore në Maqedoni - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat popullore në Shqipëri
Komente nga Edona


Edona ( 20 vjeç) 2017-04-25
Po thenjen e emrit tim
Edona 2017-09-01
drrdrd
Bronilda ( 31 vjeç) 2017-09-08
Me pelqen emri Edona por nuk e di çfare kuptimi ka ky emer?
Edona ( 24 vjeç) 2017-10-19
Joi
Edona ( 24 vjeç) 2017-10-19
Emer I pelqyer nga Ana ile
Edona ( 24 vjeç) 2017-10-19
Emer I pelqyer nga ana ime
Edona ( 18 vjeç) 2018-07-05
Shum njeri e kan ket emer
Edona 2019-05-25
Me pelqen ky emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edona? Voto për emrin tënd