Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jolanda

Është emri yt Jolanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yolanda
Djem me tinguj të ngjashëm:Joland, Jaylend, Julianto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jolandi, Jolanta, Josalind, Jolinde, Jolanthe, Julanda, Jolenta, Jolente
Vlerësimi:
4/5
yje 171 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 148 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 148 vota
Pseudonime:Landushe, Jola, Panda, Landa, Juli, Laku
Emrat e vëllezërve:Erion, Shpetim, Valmir, Shpetimtar, Kastrioti
Emrat e motrave:Adelina, Burbuqe
Facebook:

+/- 5470 Jolanda's në Facebook. Pozicioni #9534
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Popullore çek emrat - Popullore slloven emrat - Popullore shqiptar emrat - Popullore holandez emrat - Emrat popullore në Austri - Emrat popullore në Australi - Emrat popullore në Slovenia - Emrat popullore në Shqipëri
Komente nga Jolanda


Jolanda ( 44 vjeç) 2016-03-31
Me pelqen shume emri im
Jolanda ( 15 vjeç) 2017-06-09
Me pelqen emri im :-)

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jolanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jolanda? Voto për emrin tënd