Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Taina

Është emri yt Taina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5965 Taina's në Facebook. Pozicioni #8888
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga TainaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taina? Voto për emrin tënd