Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ryu

Është emri yt Ryu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roi, Rei, Roy, Rey, Ray, Re, Reo, Roar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Raya, Rae, Rh, R.h, Raaya, Reia, Roor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10020 Ryu's në Facebook. Pozicioni #5924
Kategoritë:Emrat japoneze - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat boy
Komente nga RyuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ryu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ryu? Voto për emrin tënd