Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naum

Është emri yt Naum? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nahum
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 895 Naum's në Facebook. Pozicioni #36997
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Naum


Naum ( 29 vjeç) 2017-08-22
kuptimin e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naum? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naum? Voto për emrin tënd