Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Musa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Musa.
Është emri yt Musa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fëmijë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Moses
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32280 Musa's në Facebook. Pozicioni #2303
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Top 100 Swahilian emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga MusaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Musa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Musa? Voto për emrin tënd