Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Miro

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Miro.
Është emri yt Miro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Munir, Morrey, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
4/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14325 Miro's në Facebook. Pozicioni #4435
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga MiroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miro? Voto për emrin tënd