Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Milo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Milo.
Është emri yt Milo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Miel
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Mila, Milla, Molly, Mela
Vlerësimi:
5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24985 Milo's në Facebook. Pozicioni #2848
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore korean emrat vajzë - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga MiloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milo? Voto për emrin tënd