Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miki

Është emri yt Miki? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36880 Miki's në Facebook. Pozicioni #2070
Kategoritë:Emrat japoneze - Top 100 Po emrat - Top 100 Thai emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore Po emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga MikiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miki? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miki? Voto për emrin tënd