Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mega

Është emri yt Mega? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 117 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 83 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 85 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18080 Mega's në Facebook. Pozicioni #3684
Kategoritë:Emrat Indonesian - Top 100 indonezian emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga MegaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mega? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mega? Voto për emrin tënd