Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maik

Është emri yt Maik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michaël
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2795 Maik's në Facebook. Pozicioni #16059
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e shkurtër - Popullore slloven emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MaikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maik? Voto për emrin tënd