Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristen

Është emri yt Kristen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 403475 Kristen's në Facebook. Pozicioni #278
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1975 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga KristenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristen? Voto për emrin tënd