Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gia Hân

Është emri yt Gia Hân? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gzim, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 187 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 141 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 140 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 139 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 167 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 160 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 vietnamisht emrat - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore vietnamisht emrat vajzë
Komente nga Gia HânPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gia Hân? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gia Hân? Voto për emrin tënd