Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edo

Është emri yt Edo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ede
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Eid, Edi, Eddie, Eyad, Ed, Eddy, Etu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Edda, Ety
Vlerësimi:
4.5/5
yje 80 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10495 Edo's në Facebook. Pozicioni #5704
Kategoritë: - Emrat Frisian - Emrat e shkurtër - Popullore slloven emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga EdoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edo? Voto për emrin tënd