Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dieter

Është emri yt Dieter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dieder
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10950 Dieter's në Facebook. Pozicioni #5518
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga DieterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dieter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dieter? Voto për emrin tënd