Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

As

Është emri yt As? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16100 As's në Facebook. Pozicioni #4039
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga AsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt As? Voto për emrin tënd


Është emri yt As? Voto për emrin tënd