Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Antuane

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Antuane.
Është emri yt Antuane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antonio, Antony, Andino, Antoni, Anton, Antonie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Antimony, Andeana, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 275 Antuane's në Facebook. Pozicioni #87285
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AntuanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Antuane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Antuane? Voto për emrin tënd