Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angie

Është emri yt Angie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ange
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 279 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 191 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 189 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 189 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 256 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 255 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 459410 Angie's në Facebook. Pozicioni #232
Kategoritë:Top 100 arab emrat - Top 100 spanjisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga AngiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angie? Voto për emrin tënd