Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amandine

Është emri yt Amandine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amand
Djem me tinguj të ngjashëm:Antuan, Antonino, Antonio, Antony, Andino, Antoni, Anton, Antonie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonia, Antonina, Andeana, Antimony, Andan, Amodini, Amodena, Andini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4970 Amandine's në Facebook. Pozicioni #10254
Kategoritë:Top 100 francez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga AmandinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amandine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amandine? Voto për emrin tënd