Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Linda

Është emri yt Linda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Linde, Lindi, Lindie, Lindy, Lynda
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonid, Lendi, Lynd, Landi, Leland, Linwood, Lamont, Lunt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lindy, Lyonet, Lindita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 892 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 454 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 446 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 448 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 825 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 821 vota
Pseudonime:Lina, Lin, Linea, Luleshtrydhe, E Dashur, E Bukur
Emrat e vëllezërve:Marsel, Dardan, Arber, Donat, Altin, Leon, Joni, Gjon
Emrat e motrave:Elsa, Anita Sadiku, Dafina, Esma, Erza, Agnesa, Elmedina, Leona, Albina, Erna, Edona, Drita, Tina, Diellza
Facebook:

+/- 1622535 Linda's në Facebook. Pozicioni #33
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 çek emrat - Top 100 fund emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore fund emrat - Popullore çek emrat - Popullore Thai emrat - Top 100 suedez emrat - Popullore danez emrat
Komente nga Linda


Linda ( 18 vjeç) 2016-07-12
Linda ( 24 vjeç) 2018-12-03
nuk me plq emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Linda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Linda? Voto për emrin tënd