Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arber

Është emri yt Arber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arbër, Arpiar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arberie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Igli, Bernard, Emra
Emrat e motrave:Arta, Junia, Elda, Aida, Armina, Egzona, Maria, Martina, Linda, Edera
Facebook:

+/- 4780 Arber's në Facebook. Pozicioni #10571
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat popullore djalë në Kosovë - Emrat popullore djalë në Shqipëri - Top 100 emra të njohura në Kosovë - Emrat popullore djalë në Switzerland
Komente nga ArberPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arber? Voto për emrin tënd