Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melisa

Është emri yt Melisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Aemilius
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melos, Melis, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malika, Melika, Melissa, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk, Melosia
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Karrameli, Lisa, Meli, Karamelja, Misa, Princesha, Honny, Melka, Blete
Emrat e vëllezërve:Nikola, Florjan, Onat, Ensar
Emrat e motrave:Eriselda, Eliza, Iris, Ajlina, Megi, Melika, Erlisa, Mikela, Orkida, Amarda, Arlinda, Marina
Facebook:

+/- 52955 Melisa's në Facebook. Pozicioni #1574
Kategoritë: - Emrat amerikanë - Top 100 turk emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore turk emrat - Popullore fund emrat - Popullore çek emrat - Popullore rumun emrat - Popullore danez emrat
Komente nga Melisa


Melisa ( 17 vjeç) 2016-03-15
Me pelqen shume emri im...
Melisa ( 17 vjeç) 2016-06-10
I mrekudhueshem
Melisa ( 17 vjeç) 2016-12-08
Eshte i mrekullueshem, me i miri
Melisa ( 17 vjeç) 2017-05-02
Emer Super
Melisa ( 3 vjeç) 2018-08-27
Emer i bukur tradicional ne te gjitha gjuhet imir eshte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melisa? Voto për emrin tënd