Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kejsi

Është emri yt Kejsi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kai, Kei, Key, Kye, Kuk, Kick, Kay, Ke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaia, Kaisa, Kea, Kes, Kajsa, Kee, Kesi, Kisha
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Jo, Lajthize, Vocerrake, Macke, Kece, Kejsin, Lusii, Keci, Kajsi, Keçi, Kejs, Kei, Cece, Kek
Emrat e vëllezërve:Jo, Joan, Fábio, Sebi, Erion, Deniklajd, Kleo, Kejdi, Euklid, Gramoz, Francesko, Bjorn, Dhimitraq
Emrat e motrave:Jo, Evi, Sindi Ramaj, Marina, Klea, Paula, Natalia, Senada, Xhesara, Megi, Daniela, Fei
Facebook:

+/- 545 Kejsi's në Facebook. Pozicioni #53038
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat popullore në Gjuha Afgane
Komente nga Kejsi


Kejsi ( 5 vjeç) 2016-10-04
Dua te dit cfare do te thot emri Kejsi ju lutem
Kejsi 2018-02-08
Me pelqen shume emri im
Kejsi ( 101 vjeç) 2018-05-09
nga kush vend e ka prejardhjen emri kejsi
Kejsi ( 12 vjeç) 2019-05-26
eshte nje emer i bukur por shume i perhapur
Kejsi ( 12 vjeç) 2019-05-26
eshte nje emer i bukur por shume i perhapur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kejsi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kejsi? Voto për emrin tënd