Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donika

Është emri yt Donika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Denisa, Dionisa, Denise, Dionisia, Donisha, Dominique, Danja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo, Nika, Donki, Donik, Doni, Donika Bujupi, Dona, Donqe, Donika Gjergj-Kastrioti
Emrat e vëllezërve:Jo, Jurgen, Renis, Bimi, Fisnik, Gëzim, Lulzim, Tani, Vesel, Malsor, Elfedin
Emrat e motrave:Jo, Altina, Elinda, Fjolla, Qendresa, Rina, Dorina, Leonora, Liridona, Besa, Elsa Gjondedaj, Edona
Facebook:

+/- 2635 Donika's në Facebook. Pozicioni #16765
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Kosovë - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat popullore në Switzerland - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Donika


Donika ( 30 vjeç) 2017-08-21
jo nuk kam
Donika ( 15 vjeç) 2019-03-13
Un dua ta di domwthwnjen e emrit tim
Donika ( 20 vjeç) 2019-07-02
Asnje koment
Donika ( 18 vjeç) 2019-08-09
Me pelqen shume.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donika? Voto për emrin tënd