Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zack

Është emri yt Zack? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yitzchak
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoi, Zoja, Zak, Zeus, Zaki, Zay, Zeke, Zahi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoe, Zoa, Zo, Zoey, Ziza, Zia, Zoie, Zoya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 211975 Zack's në Facebook. Pozicioni #477
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1886
Komente nga ZackPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zack? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zack? Voto për emrin tënd