Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shubham

Është emri yt Shubham? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sofian, Savino, Shaban, Safwan, Safin, Shivam, Soufian, Subhaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabina, Sabin, Sabeen, Savanna, Savannah, Sabana, Sapna, Shabana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 740 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 673 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 670 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 658 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 662 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 642 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45965 Shubham's në Facebook. Pozicioni #1755
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat Anglisht - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga ShubhamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shubham? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shubham? Voto për emrin tënd