Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samya

Është emri yt Samya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2575 Samya's në Facebook. Pozicioni #17014
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga SamyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samya? Voto për emrin tënd