Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Salina

Është emri yt Salina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sale
Variante:Saline
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21790 Salina's në Facebook. Pozicioni #3173
Kategoritë:
Komente nga SalinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Salina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Salina? Voto për emrin tënd