Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nayara

Është emri yt Nayara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nour, Nuri, Nereo, Nenru, Nare, Nor, Nero, Norrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nur, Noar, Nora, Nara, Norah, Nura, Niara, Narah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1540 Nayara's në Facebook. Pozicioni #24916
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga NayaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nayara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nayara? Voto për emrin tënd