Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Monte

Është emri yt Monte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Monse
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26725 Monte's në Facebook. Pozicioni #2693
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1939
Komente nga MontePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Monte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Monte? Voto për emrin tënd