Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lissette

Është emri yt Lissette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Luljeta, Leocadio, Lughaidh, Leocadie, List, Liaqat, Lugaidh, Lukito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucette, Lizeth, Lizette, Lucita, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18850 Lissette's në Facebook. Pozicioni #3543
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga LissettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lissette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lissette? Voto për emrin tënd