Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lelde

Është emri yt Lelde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 535 Lelde's në Facebook. Pozicioni #53768
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga LeldePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lelde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lelde? Voto për emrin tënd