Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laryssa

Është emri yt Laryssa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:lara
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorik, Loris, Lars, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Loresa, Larisa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1940 Laryssa's në Facebook. Pozicioni #21015
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LaryssaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laryssa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laryssa? Voto për emrin tënd