Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaylee

Është emri yt Kaylee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Kyleigh
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kale, Kol, Kalle, Kyle, Kleio, Kael, Kokil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 67250 Kaylee's në Facebook. Pozicioni #1296
Kategoritë:Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga KayleePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaylee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaylee? Voto për emrin tënd