Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kailey

Është emri yt Kailey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kale, Kol, Kalle, Kyle, Kleio, Kael, Kokil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klea, Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16720 Kailey's në Facebook. Pozicioni #3929
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KaileyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kailey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kailey? Voto për emrin tënd