Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Joonas

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Joonas.
Është emri yt Joonas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pëllumb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Janiece, Jenice, Jasminka, Jaimica
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2930 Joonas's në Facebook. Pozicioni #15485
Kategoritë:Popullore fund emrat boy - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga JoonasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joonas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joonas? Voto për emrin tënd