Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ieva

Është emri yt Ieva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ivo, Ibe, Ihab, Ive, Ivey, Ipo, Ip, Iov
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iva, Ivi, Ibbie, Ivy, Ivie, Ieb, Ivia, Ib
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 85 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7530 Ieva's në Facebook. Pozicioni #7367
Kategoritë:Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga IevaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ieva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ieva? Voto për emrin tënd