Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hakan

Është emri yt Hakan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Haakon
Djem me tinguj të ngjashëm:Hashim, Hakim, Hisham, Hasim, Hassan, Hussayn, Hasan, Haakon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hosana, Hosanna, Husniyah, Hesna, Hazina, Husna, Hazan, Hasna
Vlerësimi:
5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27765 Hakan's në Facebook. Pozicioni #2621
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore turk emrat boy - Popullore arab emrat boy
Komente nga HakanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hakan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hakan? Voto për emrin tënd