Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elsa Avdiu

Është emri yt Elsa Avdiu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisabeta, Elizabeta, Elisabetta, Elisabeth, Elizabetta, Elisabet, Elisavet, Elizabete
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Anik
Emrat e motrave:Rina
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 10 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 10 shkronja
Komente nga Elsa Avdiu


Elsa Avdiu ( 13 vjeç) 2016-07-17
nena ime me ka thene se emri im ka qene nje emer i nje mbretereshe ne jete te vertet
Elsa Avdiu ( 13 vjeç) 2016-12-05
Qfarë domethënje ka emri im.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elsa Avdiu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elsa Avdiu? Voto për emrin tënd