Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Duke

Është emri yt Duke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37165 Duke's në Facebook. Pozicioni #2061
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga DukePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Duke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Duke? Voto për emrin tënd