Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dream

Është emri yt Dream? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorian, Darian, Daron, Darin, Darien, Darwin, Daren, Duran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorina, Darina, Drina, Doriana, Dorin, Driana, Durene, Darianny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1670 Dream's në Facebook. Pozicioni #23526
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Thai emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga DreamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dream? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dream? Voto për emrin tënd