Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Daniele

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Daniele.
Është emri yt Daniele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Daniel
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danila, Danial, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Daniely
Vlerësimi:
4/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21040 Daniele's në Facebook. Pozicioni #3266
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga DanielePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daniele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daniele? Voto për emrin tënd