Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristiane

Është emri yt Cristiane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristiana, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4785 Cristiane's në Facebook. Pozicioni #10564
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga CristianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristiane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristiane? Voto për emrin tënd