Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Céline

Është emri yt Céline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marcellus
Djem me tinguj të ngjashëm:Colin, Cleon, Coleman, Clem, Colón, Collin, Callahan, Caelan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cliona, Celina, Chalina, Callan, Celiane, Celene, Celma, Colleen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 122 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65890 Céline's në Facebook. Pozicioni #1323
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 korean emrat - Popullore korean emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga CélinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Céline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Céline? Voto për emrin tënd