Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barrett

Është emri yt Barrett? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bret, Bert, Brad, Bart, Berty, Burt, Brett, Brodie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berta, Brit, Barda, Brita, Bertha, Berti, Barretta, Birthe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17065 Barrett's në Facebook. Pozicioni #3862
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga BarrettPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barrett? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barrett? Voto për emrin tënd