Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Baba

Është emri yt Baba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bae, Bob, Bubba, Boy, Bobby, Bay, Bow, Bobbie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beau, Boya, Bibi, Bua, Baby, Bev, Boa, Boo
Vlerësimi:
3/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18210 Baba's në Facebook. Pozicioni #3662
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore Po emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Popullore lituanez emrat boy - Emrat popullore djalë në Pakistan
Komente nga BabaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Baba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Baba? Voto për emrin tënd