Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ba'al

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ba'al.
Është emri yt Ba'al? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lord
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Beelzebub, Belshazzar, בַּעַל זְבוּב
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Bole, Billy, Bolu, Billie, Bell, Bela
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Blue, Beulah, Belia, Bayle, Balou
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga Ba'alPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ba'al? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ba'al? Voto për emrin tënd