Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Taulant

Është emri yt Taulant? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tolland, Toland, Tio Almahdi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Talant
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Landi, Jo, Tao, Lanti, Tala, Tali
Emrat e vëllezërve:Arian, Nesim, Redland, Burr, Burhani, Bajram, Berhan
Emrat e motrave:Erza, Egzona, Taulanta, Tina, Rinesa, Ardita, Tinka, Genesa, Arta, Gresa, Edita
Facebook:

+/- 2230 Taulant's në Facebook. Pozicioni #18975
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje
Komente nga Taulant


Taulant ( 19 vjeç) 2016-02-09
Kuptimi i emrit tim rrjedh nga fisi Ilir dhe mbreteria Ilire Taulantet
Taulant ( 25 vjeç) 2018-10-10
jo
Taulant ( 19 vjeç) 2018-11-23
Diçka me gjere per emrin dhe si duhet pseudonimi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taulant? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taulant? Voto për emrin tënd