Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orges

Është emri yt Orges? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orik, Ors, Orso, Orazio, Oris, Ork, Orrick, Orrik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orsa, Orsei, Orsi, Orka, Oryza, Orissa, Orsika, Orshikh
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Gesi, Gerso, Orgi, Lorenzo, Ori
Emrat e vëllezërve:Altin, Onat, Adrian, Rinor, Orines, Priam
Emrat e motrave:Ornela, Viola, Arbresha, Gane, Lora, Eliosa, Adelina, Tuana, Shukrije, Elona
Facebook:

+/- 435 Orges's në Facebook. Pozicioni #62294
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Orges


Orges 2017-10-22
deshiroj ta di kuptimin e emrit tim orges qfar dmthenje ka prej nga vjen ky emer pres pergjigje flm per mirkuptim
Orges ( 22 vjeç) 2018-01-25
perfekt
Orges 2018-02-14
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orges? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orges? Voto për emrin tënd