Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leart

Është emri yt Leart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lard, Luerd, Lerato, Lorette, Laird, Liewert, Loewert, Luurd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lauretta, Laureta, Loreta, Lorita, Laurita, Lerida, Lorda, Larita
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Jo, Arti, Lati, Lart, O, Leo, Jo Nuk Kom, Pizd, Oloshk, Krush, Loqk, Nuk Kom, Lijana, Gjupko
Emrat e vëllezërve:Skam, Jo Nuk Kem, Nuk Kam, Ska3, Leart, Nuk Kem Vella, Bet, Lion, Noar, Lorent, Shka8, Sidrit, Ska1, Ska, Leon, Jo Nuk Kam, Argjent
Emrat e motrave:Nuk Kam, Elsaida, Nuk Kem, Leonita, Leuarta, Rina, Haxher, Hygerta, Lorena, Riana, Lejla
Facebook:

+/- 605 Leart's në Facebook. Pozicioni #49191
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Maqedoni - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota
Komente nga Leart


Leart ( 9 vjeç) 2017-09-22
Jo
Leart ( 4 vjeç) 2018-01-01
Jo
Leart ( 1 vjeç) 2018-01-22
Dua ta di cfar kuptimi ka
Leart 2018-02-03
Dua te ma tregoni kuptimin e emrit tim
Learta ( 1 vjeç) 2018-02-23
Kuptimi emnit
Leart ( 15 vjeç) 2018-05-01
eshte shume i mire
Lear ( 3 vjeç) 2018-05-14
qka do te thot emri lear
Leart ( 10 vjeç) 2018-10-09
Na tregoni kuptimin e emrit Leart ju lutemi
Liard ( 1 vjeç) 2018-10-19
Din ndokush kuptimin e emrit liard

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leart? Voto për emrin tënd